Úklidové kartičky s Laděnkou

Pečujte o svůj domov s radostí, lehkostí…
A PRAVIDELNOSTÍ!

Všimly jste si, že některé dny perete nebo myjete nádobí, ani o tom nevíte, a jiné se odhodláváte k vysávání celý den? Nemůže za to vaše lenost, ani dvojitá káva, ale aktuální nastavení jednoho ze čtyř živlů!

Stejně jako naše (pra)babičky vymetaly světnice v určité dny a myly okna v jiné, i my můžeme čerpat z přírodních zákonů a usnadnit si tak péči o náš domov.

Laděnka si pro vás nachystala měsíční cyklus úklidových kartiček, ve kterých vám předá úklidové tipy respektující přírodní živly, aby pro vás byl úklid co nejpohodovější!

Každé 2-3 dny, vždy OD ZAČÁTKU NOVOLUNÍ, do své e-mailové schránky obdržíte jednu kartičku s úklidovým tipem podle lunárního kalendáře.

Proč uklízet právě s Laděnkou?

Laděnka je vždy dobře naladěná kreslená avatarka, která vás naučí zábavným způsobem zorientovat se v lunárním cyklu a správně používat moc čtyř přírodních živlů, aby vám šel úklid snáze. Pomůže vám do úklidu vnést radost, ale zároveň i řád, který zohlední vaši kreativitu.

Za jejím vznikem stojí Jolanta Balon, léčitelka a průvodkyně kreativním úklidem, která podporuje ženy i jejich rodiny nejen na cestě za příjemným a vyladěným domovem, ale i za harmonickým životem.

1 měsíc kartiček s Laděnkou až do vaší e-mailové schránky stojí 220 Kč.

To je cena řezaných květin, které by si měla dopřávat pravidelně každá žena. A teď si představte, jak se budou nádherně vyjímat v opravdu příjemně uklizeném domově…

CHCI KARTIČKY S LADĚNKOU!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo už s Laděnkou uklízí?

„Náš domov je mnohem čistší, uspořádaný, provoněný a prosvětlený – zejména energeticky. Mohu potvrdit, že úklid podle živlů opravdu funguje.“

Lea Lorenczyková, učitelka www.lealoren.cz

„Hele, já snad ze čtení tvých příspěvků začnu normálně uklízet! :-)“

Nina Baše, psycholog www.mamaprzyjaciel.pl

„Dnes jsem podle živlů uklízela a nechápu – úklid šel lehce, bez odporu a mého vnitřního vztekání se.“

Jana Svobodová,
marketingová konzultantka
marketing-svobodova.cz

„Jolanta je jediný člověk na světe, který pro mě z úklidu domácnosti dokázal udělat radost, hru a ještě mu dodal nádech kouzel.“

Simona Šašková,
koučka a mentorka 
www.simonasaskova.cz

Fb: UklidPodleZIVLU

Kontakt

Jolanta Balon, Dis.
Tel.: +420 777 637 619 (messenger, whatsapp)
E-mail: Ladenka@uklidpodlezivlu.cz

2020 © Jolanta Balon, Dis. | webdesign by 1872 snů na míru