Online úklid s Jolantou

PEČUJTE O SVŮJ DOMOV S RADOSTÍ, LEHKOSTÍ…
A PODPOROU EXPERTKY NA ÚKLID!

Těšíte se na Vánoce, chcete mít uklizeno a prožít advent v klidu? Ukážu vám kouzlo úklidu s lehkostí a radostí ve flow podle LUNÁRNÍHO KALENDÁŘE.

KONEČNĚ ÚKLID, KTERÝ VYLADÍ VÁŠ DOMOV!

Věděli jste, že při úklidu můžete čerpat z přírodních zákonů a usnadnit si tak péči o váš domov? Pokud vnímáte, že na úklid nestačíte vlastními silami a do začátku byste ocenily rady, tipy a podporu profesionálky i stejně naladěných žen, přesně na vás jsem myslela při tvorbě online programu Úklid podle živlů.

S jiskřivou energií Jolanty Balon uklidíte za 30 dní celou domácnost jako mávnutím kouzelného proutku.

PROČ BYCH MĚLA UKLÍZET PODLE ŽIVLŮ?

Celý koncept podporuje zdravé proudění životodárné energie v domě. Chcete uklizenou domácnost, spokojený život, šťastnou rodinu a hojnost? Pak je program vhodný právě pro vás.

ČÍM JE PROGRAM VÝJIMEČNÝ A PROČ JE EFEKTIVNÍ?

Úklid podle živlů je unikátní a svého druhu první úklidový program, který propojuje všechny základní činnosti v péči o domácnost v jeden přirozený cyklus. Dobře zvolené úklidové práce ve správný okamžik šetří váš čas i energii.

}

KDY BUDE PROGRAM PROBÍHAT?

Od listopadového novoluní po prosincové novoluní, tedy 4. 11. – 4. 12. 2021. Je to nejlepší čas na změnu a úžasná příležitost přehodnotit svůj postoj k úklidu. V období, kdy se rodí nový měsíc, máme nejvíce energie pro vytvoření nových návyků a s elánem se pustíme do úklidu.

JAK BUDE PROGRAM PROBÍHAT?

Každé 2–3 dny, při změně živlu, vám dorazí e-mail s úklidovou instrukcí a ověřeným postupem, který stačí jednoduše následovat. Dozvíte se, co v daný čas půjde v rámci péči o domov nejlépe od ruky. V uzavřené Facebookové skupině toto téma probereme do větší hloubky, vzájemně se podpoříme a namotivujeme k práci.

CO MŮŽETE OD PROGRAMU OČEKÁVAT?

Probudíte v sobě přirozenou motivaci, jak pečovat o svůj domov. Uklidíte, vytřídíte, vyčistíte a srovnáte všechny věci tak, že budete mít doma čisto a pořádek. Celý Vesmír se spojí, aby se vám doma dobře dýchalo i tvořilo.

NAJDU SI V TOMTO KONCEPTU PRO SEBE NĚCO UŽITEČNÉHO, KDYŽ K NÁM DOCHÁZÍ PANÍ NA ÚKLID?

Paní na úklid může péči o domácnost značně ulehčit, teplo domova stále tvoří „paní domu“ a je tak na vás, s jakou energií budete dělat zbylé práce.

KOLIK ČASU BUDU POTŘEBOVAT NA ÚKLID CELÉ DOMÁCNOSTI?

Na pročtení instrukcí stačí jen pár minut denně a vy sama se rozhodnete, kolik času můžete a chcete úklidu věnovat. Ráda poskytnu informace a rady ohledně vhodné oblasti a způsobu úklidu pro každý den, aby se vám snadno uklízelo a výsledky byly viditelné.

POTŘEBUJI NAKOUPIT SPECIÁLNÍ ČISTIČE, DOPLNIT HADŘÍKY A DALŠÍ POMŮCKY K ÚKLIDU?

Dostanete doporučený nákupní seznam úklidových prostředků a uklízet můžete se svou oblíbenou značkou. Mě vyhovuje česká ekologicky šetrná drogerie a moji osvědčení pomocníci, ale ráda vyzkouším i vaše ověřené tipy!

Dopřejme si dostatek času na pohodový úklid našich domovů před Štědrým dnem. A v období Adventu se budeme věnovat příjemným přípravám na krásné a klidné Vánoce.

Čeká nás kurz s nezapomenutelnou atmosférou!

JO!LA

KDO VÁS KURZEM PROVEDE?

Jolanta Balon, autorka a pátý živel projektu Úklid podle živlů. Poznání, že cítím vibrace lidí a dokážu je harmonizovat, ze mě udělalo léčitelku. Časem jsem ošetřovala nejen lidi, ale i jejich domovy a poznala, že nejvíc je trápí úklid. Zjistila jsem, že propojením s přírodními živly dosáhnou lepších výsledků s menším úsilím. A tak jsem vytvořila tento unikátní program, který při úklidu používám doma i já sama.

 4 týdny online programu v pohodovém tempu s podporou FB skupiny si můžete pořídit za zaváděcí cenu 1 450 Kč.

Další běh kurzu proběhne až na jaře 2022.

JDU UKLÍZET PODLE ŽIVLŮ!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo už Úklid podle živlů absolvoval?

„Náš domov je mnohem čistší, uspořádaný, provoněný a prosvětlený – zejména energeticky. Mohu potvrdit, že úklid podle živlů opravdu funguje.“

Lea Lorenczyková, učitelka www.lealoren.cz

„Hele, já snad ze čtení tvých příspěvků začnu normálně uklízet! :-)“

Nina Baše, psycholog www.mamaprzyjaciel.pl

„Dnes jsem podle živlů uklízela a nechápu – úklid šel lehce, bez odporu a mého vnitřního vztekání se.“

Jana Svobodová,
marketingová konzultantka
marketing-svobodova.cz

„Jolanta je jediný člověk na světe, který pro mě z úklidu domácnosti dokázal udělat radost, hru a ještě mu dodal nádech kouzel.“

Simona Šašková,
koučka a mentorka 
www.simonasaskova.cz

Fb: UklidPodleZIVLU

Kontakt

Jolanta Balon, Dis.
Tel.: +420 777 637 619 (messenger, whatsapp)
E-mail: Ladenka@uklidpodlezivlu.cz

2020 © Jolanta Balon, Dis. | webdesign by 1872 snů na míru